w
Рятуючи «аватара» медики-волонтери потрапили у страшну ДТП під Бахмуткой. Постраждали усі члени екіпажу та сам боєць ЗСУ. Про ситуацію докладніше повідомив волонтер, медик Ілля Лисенко.

Група парамедиків виїхали по «аватара» у Зайцево. Бійця ЗСУ, який отримав важкі травми через падіння, хотіла доставити у лікарню Бахмутки, однак сама поїздка стала ледь не останньою для усього екіпажу.

«Закривавленого аватара, з попередніми діагнозами обіцяють інвалідність, приймає на борт ASAP7 з групою парамедиків «МЕДКОРПУС» на борту. Реанімобіль з увімкненими проблисковими маячками та сиреною направляється в Бахмутське ЦРЛ. В Бахмуті, на перетині вулиць Бахмутська та Світу з лівої другорядної перед реанімобілем, не поступаючись дорогу двигаешемуся головною ASAP7, різко виїхав VW T4. Водій реанімобіля кинув машину вліво намагаючись піти від підстави але зіткнення не уникнути. Підставний автомобіль від удару розгортає і викидає на зустрічну смугу, де він і залишається», – повідомив волонтер.

За словами Лисенка пошкодження отримали уся група включаючи бійця, якого везли  лікарню.  

«Ушкодження отримали всі знаходяться в реанімобілі члени екіпажу включаючи Аватара. Старша групи – рвані рани на голові і ногах, Подоззрение на струс Фельдшер – перелом 2-х ребер, підозра на струс. Водій – переломи пальців на ногах. Аватар – додаткові подряпини і ранки на голові», – прокоментував Лисенко, зауважуючи при цьому, що винуватець ДТП не постраждав.

Серйозні «травми» отримав реанімобіль. Повністю пом’ята передня частина авто. Пошкоджено медичне електронне обладнання. На заміну цій групі у ніч на Великдень, 1 травня, з Харківського «Truck Motors» виїхав відремонтований ASAP9.

«ASAP9 продовжить чергування у складі ланки Зайцево. Командир екіпажу ASAP9 – «Хадо»», – резюмував волонтер.

Квітень місяць для медиків був складним саме через поломки техніки.

w999 w9999