Петро Порошенко, який розкачує ситуацію зі Стерненко, забув уточнити, що те, що трапилося – це прямий результат його “судової реформи”, якою він так пишався. При чому таких випадків призначення їм зашкваренних суддів безліч. Про це заявив у своєму телеграм каналі Сергій Лещенко

“Саме прізвище Порошенко стоїть під указом про переведення з Донецька до Одеси одіозного судді Віктора Попревич, який виніс вирок. Тут можна доповнити, що саме Порошенко перевів в київський Дарницький суд з окупованих територій суддю Марину Заставенко, яка заборонила книгу про Медведчука. І ще Порошенко перевів з окупованих територій до Печерського суду суддю Віталія Писанця, який зняв арешт з майна міністра-втікача Віталія Захарченко. І саме Порошенко своїм указом безстроково призначив суддею Ярославу Гудзенко після того, як вона повернула дизельний трубопровід структурам Медведчука.” – зазначив екс депутат.

Приєднався до позиції Лещенка і Семенченко, який на своїй сторінці у фейсбук зазначив:

«Молдавський гетьман – державник» вважає що одеського активіста Стерненка засудили за те що він захищав Одесу «від прокремлівської агентури». Напевно це один з небагатьох випадків де я погоджуся з цим майстром розмовного жанру. Я мало знаю про діяльність одеських активістів, але погортав старі пости Стерненка. Судячи по гостроті виразів на вашу адресу, Петро Олексійович, цей хлопець захищав Одесу в першу чергу від вас, від Труханова (з яким ваша дружина вишивала рушнички), від таких суддів з бюстами Сталіна, яких ви перевели з Донецька в одесу. Від ментів і прокурорських які порушували проти нього справи саме за вашої каденції Петро Порошенко. Спасибі хоч тут не збрехали … Тільки скромно забули вказати своє прізвище))
До речі, в черговий раз хочу нагадати секті Святого Петра що та тепла жовта рідина яка з ніжним дзюрчанням зараз струмує від вашого лідера по вашим очам це саме вона))). Звичайно ж Божа роса.. – додав Семен Семенченко.