У середу, 30 грудня, в ході позачергової сесії Харківської міської ради в зал засідань зайшов молодий чоловік з сувенірними пістолетами для купюр і випустив з них “долари”.

Про це повідомляє місцеве видання “Depo.Харьков”.

Зокрема, невідомий молодий чоловік пройшов по рядах в залі засідань і “закидав” депутатів мерії фальшивими купюрами.

У свою чергу, секретар мерії, і. о. мера Ігор Терехов, який головує на сесії, звернувся в поліцію з проханням вивести молоду людину із залу.

“Виведіть молоду людину. А де поліція? Запросіть! Виведіть його, – сказав Терехов. – Виведіть людину геть, геть пішов, і складіть адміністративний протокол, а потім змусьте його прибрати. Ми місто прибираємо, а він смітить незрозуміло чим, папірці якісь розкидав “.

До того ж у виданні відзначили, що чоловік зайшов в зал під час розгляду питання про внесення змін до бюджету міста на 2020 і 2021 роки.

Фрагменти засідання Харківської міськради публікує Telegram-канал “Харків NOW”.

Нагадаємо, що сьогодні в Харкові проголосували за увічнення пам’яті Геннадія Кернеса. Але як конкретно відбудеться увічнення на даний момент невідомо, раніше говорилося про плани назвати на честь мера вулицю або поставити в його честь пам’ятник.

Також повідомлялося, що після смерті Кернеса його повноваження переклали на секретаря міськради Ігоря Терехова. При цьому, за даними аналітика громадянської мережі “Опора” Олександра Клюжева, Рада повинна прийняти рішення про позачергові вибори протягом 90 днів з моменту дострокового припинення повноважень міського голови.