Українсько-азербайджанська робоча група з питань туризму домовилася двічі на рік по черзі проводити щорічні профільні форуми в містах-центрах туризму обох країн.

Про це повідомило посольство України в Азербайджані за підсумками онлайн-засідання робочої групи.

Учасники засідання узгодили ідею введення практики щорічних туристичних форумів по черзі двічі в рік в ключових містах – центрах туризму. Очікується, що перший туристичний форум Україна – Азербайджан відбудеться в 2021 році в режимі відеоконференції, наступний – в режимі офлайн в Києві або Баку. Надалі туристичні форуми передбачається влаштовувати двічі на рік в видатних місцях – туристичних центрах обох країн.

На засіданні робочої групи також був зроблений акцент на розвитку співпраці між регіонами обох країн. Так, Львівська область представила цільові пропозиції щодо медичних послуг для реабілітації людей, заражених коронавірусом. У свою чергу Асоціація готелів Азербайджану представило на розгляд української сторони потенціал медичного і оздоровчого туризму азербайджанських комплексів в містах Нафталан, Нахічевань і Ленкорань.

Також представники Харківської міськради і Одеської ОДА представили ключові напрямки співпраці у сфері туризму з Азербайджаном. Робоча група з питань співробітництва в сфері туризму працює в структурі Спільної українсько-азербайджанської міжурядової комісії з питань економічного співробітництва.

Нагадаємо, на даний момент Азербайджан знаходиться в “червоному” списку МОЗ, так як рівень поширення коронавируса там вище, ніж в Україні.