Глава Виконавчого комітету реформ Михайло Саакашвілі розкритикував Сергія Кривоноса через оцінки заяви Володимира Зеленського.

Про це повідомляє офіційний Facebook-аккаунт грузинського політика.

Михайло Саакашвілі зазначив, що в заяві глави держави про можливу загальну мобілізацію дійсно були спірні пункти, які варто було б серйозно обговорити. Разом з тим, за словами політика, Володимир Зеленський озвучив дійсно важливу проблему, що стосується української державності. І це належить до сфери відповідальності конкретних уповноважених осіб.

Глава комітету реформ зазначив, що Сергій Кривонос не є політиком чи відставним експертом. Зате він знаходиться на посаді чинного заступника секретаря Ради Національної безпеки і оборони України. На думку Михайла Саакашвілі, Сергій Кривонос повинен не критикувати президента через соціальні мережі в знущальній манері, а готувати главу держави до дій в складних ситуаціях. Радити Володимиру Зеленському альтернативні варіант реакції і координувати дії Міністерства оборони та інших силових структур.

Саакашвілі вважає, що таким чином Кривонос постарався продемонструвати свою компетентність на тлі натяку на помилкове висловлювання Зеленського. При цьому заступник секретаря РНБО не підготував жодного документа з пропозиціями щодо альтернативних дій в озвученої президентом ситуації.

“Я б негайно звільнив такого заступник голови Ради Національної безпеки і оборони. Весь цей апарат діє непрофесійно, зате демонструє досконалу відсутність етики і не є при цьому ефективним”, – зазначив Михайло Саакашвілі.

Грузинський політик запропонував реформувати РНБО, щоб працюючі в Раді професіонали дійсно були корисні і готували справжні плани щодо дій в умовах надзвичайних ситуацій, а не “хихикали в різних медіа”.

Нагадаємо, Сергій Кривонос розкритикував Володимира Зеленського через заяви про можливу загальну мобілізацію.