У дитячому садку № 6 "Веселка" м. Нетішин Хмельницької області зареєстровано спалах кишкових інфекцій.

У результаті, станом на 5 жовтня, госпіталізовано 21 особу, інформує прес-служба Хмельницької обласної лабораторного центру МОЗ України.

"В інфекційне відділення КЗ Нетішинської міської ради "Спеціалізована медико-санітарна частина м. Нетішин" госпіталізовано 21 особу, в т.ч. 20 дітей до 7 років. Усі діти є вихованцями цього закладу груп: № 3, 7, 8, 9, 10, 12 ", – сказано в повідомленні.

Популярне: Масові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня

Відзначається, що інфекцію підхопила одна вихователька, яка працює в групі № 9.Медики розповіли, що основними клінічними проявами у хворих були підвищення температури до 38-40 градусів, нудота, блювота, пронос, загальна слабкість, болі в животі.

"Лабораторно обстежено 68 осіб (21 хворий і 47 здорових, у т.ч. 29 вихованців і 18 працівників дошкільного закладу). Проведено лабораторне дослідження 84 проб, у т.ч. харчових продуктів – 20 змивів з об'єктів навколишнього середовища – 60, питної води – 4", – повідомляє прес-служба.

Після перевірки приміщення дезінфікували, а з працівниками були проведені бесіди щодо профілактики кишкових інфекцій.

Варто нагадати, що у кілька дитячих садків Києва для харчування дітей поставляли гниле м'ясо. Держпродспоживслужба дізналася про це із соціальних мереж.‡агрузка...