У Дніпрі заступника керівника держпідприємства в області сертифікації об'єктів нафтогазового комплексу Державної служби України з питань праці викрили у хабарництві, передає Корупція Інфо.

Як повідомляє прес-служба Національної поліції, чиновник вимагав від громадянина винагороду за те, що видасть дозвільні документи на діяльність мережі 11-ти автомобільних газозаправних станцій на території міста. Відзначається, що за видачу документів він отримав 196 тисяч грн.

Правоохоронцями був зафіксований факт отримання інспектором 56 тисяч грн хабара. Як відомо, співробітники поліції кілька місяців документували протиправну діяльність чиновника.

У Нацполіціі підкреслили, що співробітники Управління захисту економіки, а також облпрокуратури затримали хабарника 20 вересня в одному з кафе міста. За словами правоохоронців, інспектор отримав 140 тисяч грн і поклав їх в кишеню, після чого продовжив свою вечерю.

За фактом хабарництва було відкрито кримінальне провадження за ч.3 ст. 368 Кримінального кодексу України. Слідчо-оперативні дії тривають для встановлення всіх осіб, які також можуть бути причетні до корупційної діяльності.