У Харкові пізно увечері 11 червня близько 40 осіб влаштували погром з різаниною.

Як повідомляє ТСН, масова сутичка сталася на вулиці Отакара Яроша, де розташоване студентське містечко з гуртожитками кількох вишів.

За даними харківської міліції, від нападу постраждали шестеро осіб, які потрапили до однієї з лікарень міста з тілесними ушкодженнями різного ступеня тяжкості.

Інформація про першого доставленого до медичного закладу надійшла до міліції Харківщини близько 23-30 години. В подальшому протягом двох годин карети швидких доправили до лікарні з вулиці О. Яроша ще п’ятьох постраждалих,
— йдеться в повідомленні.

За словами очевидців, нападники були молодими людьми спортивної статури, їхні голови були закутані футболками, деякі були в масках і з ножами. Вони пробіглися по вулиці Отакара Яроша, б'ючи всіх на своєму шляху і руйнуючи все, що потрапляло під руку. Вони пробили шини декількох автомобілів, які були припарковані біля одного з гуртожитків.

Повідомлення про напад на студентське містечко в Харкові підтверджують і користувачів соціальних мереж.

Також, користувачі соціальних мереж писали, що група з приблизно 30 осіб напала на перехожих на вулиці Клочківській, що в трьох кілометрах від вулиці Отакара Яроша. В результаті нападу сімох осіб з ножовими пораненнями відвезли в 4-ту лікарню.

Правоохоронці вживають необхідних заходів для встановлення всіх обставин події.

На ранок близько 50 осіб неслов'янської зовнішності зібралися біля лікарні швидкої допомоги, куди були направлені постраждалі в результаті масової різанини у Харкові, повідомляє IT Sector Харків на сторінці в Twitter.

Снимок Снимок2