У Києві 17-річний хлопець отримав серйозні травми обличчя в результаті вибуху електронної сигарети.

Подробиці розповів сам потерпілий, Данило Бурлака, передає Корупція Інфо

Події відбулися на минулих вихідних на книжковому ринку "Петрівка". Данило підійшов до кіоску з продажу електронних сигарет і попросив продавця проконсультувати його щодо акумулятора для свого девайса. Продавець взяв у хлопця електронну сигарету, вставив туди свій акумулятор, після чого під'єднав до якогось пристрою. Пролунав вибух. Фрагменти розлетівшейся акумулятора потрапили Данилові в обличчя.

"Я отримав опік і серйозне розсічення губи, по обличчю потекла кров. До мене збіглися перехожі, які викликали швидку. Продавець тим часом стояв і весь час твердив, що це не його пристрій вибухнув і що він тільки хотів допомогти", – розповів Данило.

Хлопця доставили в дитячу клінічну лікарню №7 у відділення щелепно-лицевої хірургії, де йому наклали на рану шви.

Коментуючи причини вибуху, Данило припустив, що продавець щось "напартачив", коли підключав акумулятор, можливо, переплутав "плюс" і "мінус". Хлопець планує долікуватися, після чого спробує з'ясувати ситуацію з продавцем.

Як повідомляв "Оглядач", у січні 2016 року киянка отримала серйозні опіки, коли розмовляла по мобільному телефону, підключеного до зарядного пристрою.