Гримчак обізвав Мураєва «малоросом» і «падлюкою» і поліз битися

Під час прямого ефіру на українському телеканалі ZIK виник конфлікт між народним депутатом Євгеном Мураєвим і заступником міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Юрієм Гримчаком.

Депутат заявив, що захоплення українських кораблів біля Керченської протоки нібито був невигідний РФ.

«Наші моряки звинувачуються в незаконному перетині російського кордону. Я абсолютно впевнений, що наші прикордонники в разі, якби кораблі РФ порушили територіальні води нашої країни повинні були б діяти симетричним чином – стріляти на поразку і захищати кордони », – заявив Мураєв.

На це Гримчак сказав, що українців захопили в нейтральних водах Чорного моря, що вже доведено. На що нардеп відповів так.

«Я абсолютно впевнений, що більше всіх в цьому конфлікті була не зацікавлена ​​Російська Федерація. Завдяки цьому інциденту, я думаю, була досягнута одна з цілей – це зірвалася зустріч президента США і РФ на саміті G20 », – заявив Мураєв.

На це Гримчак відповів: «Не будьте таким малоросом». «Малорос – це ви, я – українець», – відповів Мураєв.

Після цього відбулася перепалка. В результаті Гримчак підійшов до Мураєва і штовхнув ногою його трибуну для виступів.

Ведуча хотіла покликати охорону, проте Гримчак сів на своє місце, а Мураєв кинув йому навздогін їдке висловлювання.

Варто зазначити, що це не перше скандальне висловлювання Мураєва.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Раніше Мураєв в прямому ефірі одного з українських телеканалів назвав незаконно засудженого в Росії українця Олега Сенцова терористом, чим викликав обурення в мережі.

"Сенцова можна по-різному сприймати. З точки зору того, що людина готувала підпали і вибухи, для частини населення він є терористом. Для націоналістичної частини, напевно, він є героєм. Час розставить на свої місця, хто правий, а хто неправий" , – заявив Мураєв в ефірі каналу "112 Україна".

У свою чергу журналіст Юрій Бутусов зазначив, що нардеп повинен відповісти за образу в'язня Кремля і позбутися депутатського мандата.

У той же час журналіст Айдер Муждабаев закликав бойкотувати телеканал NewsOne і подальні проекти Мураєва.