Відомий український політолог Віктор Небоженко заявив про те, що Росія буде намагатися впливати на президентські вибори, які пройдуть в Україні в березні наступного року.

На думку Небоженка, Росія як і раніше сприймає Україну частиною «русского мира». «У Москві чудово розуміють, що до другого туру виборів пройдуть два кандидати – від влади і від опозиції. З високою ймовірністю це Тимошенко і Порошенко, інші претенденти – багато в чому «технічні» », – підкреслив політолог. Він також вважає, що в Росії Тимошенко тепер представлятимуть як політика, лояльного РФ, тому Тимошенко доведеться всім доводити, що вона не є «агентом Кремля».Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Можливо, незабаром з «інформаційного вкидання» українці дізнаються, що будь-який російський банк дав «Батьківщині» гроші на кампанію. Причому саме керівництво банку відкрито в цьому «визнається». «Або в федеральних українських ЗМІ з'явиться фотографія, як Тимошенко і Путін разом відпочивають на Мальдівах. Подібні кроки в ході гонки, на мій погляд, більш ніж реальні », – впевнений Небоженко.