Раптово стало відомо, що в Рівному пішов з життя легендарний автомобільний гонщик і президент Автомобільного клубу “МИР”, який організовував змагання зі спідвею, автоспідвею, Сергій Пелешок. Як виявилося, причиною його раптової смерті став злісний інсульт, який несподівано для всіх “вдарила” по Сергію.

Про це повідомляє Леонід Косянчук на своїй сторінці в Facebook.

Днями пішов з життя майстер спорту СРСР з автомобільного спорту, відомий тренер, який не один раз ставав чемпіоном України з автомобільних гонок, Сергій Пелешок. Відомо, що на момент смерті чоловік не був таким старим, знаменитому автомобільному гонщику було всього 62 роки.

Не секрет, що його неперевершеним талантом пишалися всі його близькі, а те, чим він займався по життю, стало наочним прикладом для всіх, хто не може себе ніяк мотивувати. Сергій був прекрасним автомобільним гонщиком, який неодноразово ставав чемпіоном України з перегонів.

Виявляється, Сергію Пелешко стало погано ще 20 квітня 2020 року. Після того, як медичні працівники приїхали до нього додому, вони в терміновому порядку його відвезли в медичний заклад. Після того, як Сергія обстежили медики, вона поставили йому діагноз інсульту. Підкреслюється, що лікарі довго намагалися боротися за життя гонщика, якого знали в усій країні і поважали багато шанувальників. Але незважаючи на те, що лікарі віддали всі свої зусилля на боротьбу за життя Сергія, він, все ж, помер.

Людина з близького кола спілкування Сергія Леонід Косянчук повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі, що легендарного автогонщика не стало. Причому він підкреслив, що помер Сергій Пелешко не від коронавирусу, який зараз скував всю територію України.

“Раптово прийшла сумна і трагічна новина: наш друг і брат Сергій Пелешок покинув цей божевільний світ … Не від коронавируса. Упокой Господи його праведну душу!” – написав Леонід Косянчук в соціальній мережі.

Користувачі мережі почали висловлювати свої співчуття у коментарях під публікацією Леоніда і говорити про те, що Сергій був, дійсно, дуже світлим і добрим чоловіком.