У Львівській області хлопець продав нирку, відіграв шикарне весілля і помер.

У Львівській області 20-річний юнак продав нирку заради організації гарного весілля для своєї коханої, а через місяць помер, пише Антікор.

Перед весіллям молодий чоловік нібито виїхав на "заробітки", звідки привіз 15 тисяч доларів, щоб влаштувати шикарне весілля. Рідні і дружина дізналися, навіщо хлопець їздив за кордон тільки після його смерті. Як помітили в міліції, випадки торгівлі органами відстежити майже неможливо. Найчастіше українці їдуть продавати нирку в Еквадор, Косово, Азербайджан, що ще більше ускладнює розслідування.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Крім того, ті люди, які віддають свій орган, отримують лише малу частину грошей, всього 3-15 тисяч доларів, коли чорний ринок органів (де найчастіше торгую нирками, частиною печінки або кістковим мозком) оцінюють в 20 мільярдів доларів.

Також, варто нагадати, що раніше повідомлялося про те, що щонайменше 15 людей загинули і 29 постраждали при обваленні стіни готелю, розташованого в перуанській провінції Абанкай, на південному сході країни. Про це йдеться в повідомленні Інституту цивільної оборони Перу.