валюта

Крім того, встановлено особу чоловіка, котрий організував незаконне проведення валютно-обмінних операцій. Ним виявився 54-річний львів’янин.

Працівники Управління протидії злочинності у сфері економіки ГУМВС України у Львівській області 3 липня у приміщенні салону краси, поблизу Краківського ринку, виявили обмінний пункт, який здійснював нелегальну купівлю-продаж валюти. Переважно його послугами користувалися підприємці.Під час проведення санкціоновано обшуку в пункті обміну валюти, правоохоронці виявили та вилучили 10 тисяч доларів, 3 тисячі 300 Євро, 7 тисяч польських злотих, 20 тисяч російських рублів та 317 тисяч гривень. Також вилучено пристрій для підрахунку готівки та апарат ультрафіолетового освітлення грошових купюр.

За цим фактом складено адміністративний протокол за ч.1 ст.162 (порушення правил про валютні операції) КУпАП. Санкція статті передбачає покарання у вигляді попередження або накладення штрафу від тридцяти до сорока чотирьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян із конфіскацією валютних цінностей.‡агрузка...