Сьогодні, 14 червня, голова Львівської обласної ради Петро Колодій взяв участь у зустрічі з Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Іран в Україні та Молдові Мохаммадом Бехешті-Монфаредом.

Про це інформує прес-служба Львівської облради.

Під час зустрічі керівництво області ознайомило Посла з економічним та енергетичним потенціалом області, сторони обговорили перспективні напрями для розвитку співпраці.

У свою чергу Посол озвучив пропозицію про можливість встановлення та розвиток співробітництва між Львівською областю та однією з провінцій Ірану, а також між містами Львівщини та регіонами Ісламської Республіки Іран як регіонами-побратимами. Також він запросив представників Львівщини взяти участь у делегації Міністерства палива і енергетики України, яка готується незабаром відвідати Ісламську Республіку Іран.

Надзвичайний і Повноважний Посол Ісламської Республіки Іран в Україні та Молдові Мохаммад Бехешті-Монфаред перебуватиме у Львові два дні, 14 – 15 червня 2015 року. Завтра він матиме зустріч із керівництвом та викладачами перської мови у Львівському національному університеті імені Івана Франка. Тому під час зустрічі також обговорили напрями співпраці в освітній галузі. Пан Посол повідомив, що незабаром львівські студенти матимуть можливість пройти стажування в Ісламській Республіці Іран.

foto1_0f97c