Форма пошита з нової тканини, яка обходиться відомству дешевше. Новину передає Корупція.інфо з посиланянням на Кореспондент

У Міністерстві оборони України продемонстрували нові зразки одягу і продовольчого пайка для військовослужбовців. Як розповів представник волонтерів, які співпрацюють з Міноборони Костянтин Лісник, форма пошита з нової тканини, якість якої вище колишнього зразка, і при цьому сам матеріал обходиться відомству дешевше. Ціна пошитої в Україні нової форми очікується на 20% нижче, ніж вартість минулих зразків.

У комплект екіпіровки військовослужбовця також входять шкіряні демісезонні черевики, пошиті із застосуванням мембранної технології, трекінгові шкарпетки, утеплюючі шкарпетки, кепка, панама, а також бахіли на період негоди.

ф1 форма2 форма3 форма4 форма5 форма6 форма7

Зимова форма складена за сучасною системою "тришарова", при цьому, як обіцяють в Міноборони, одяг не промокає і має властивості віндстоппер (не продувається).

У Міноборони підкреслюють, що форма та взуття – це звсоби особистого використання для солдатів, її не потрібно повертати, на відміну від інвентарних засобів, таких як аптечка, бронежилет, каска. У 2015 році відомство замовить більше 400 тисяч комплектів річного польового костюма.