У прес-службі Національного антикорупційного бюро роз'яснили інформацію із квартирами директора бюро Артема Ситника, зазначивши, що квартиру у Кіровограді продали ще 2013 року, а нерухомість у Куп'янську (радше, частинка її), таки належить Артему Ситнику, але іншому – повному тезкові директора НАБУ, передає Корупція Інфо.

У НАБУ нагадали, що один із нардепів поширив інформацію, що у директора НАБУ Артема Ситника буцім-то є незадекларована нерухомість. А саме: 1/3 квартири загальною площею 45,1 кв м у м. Куп’янськ (Харківська обл.) та квартира площею 64 кв м у Кіровограді, якою ніби володіє дружина.

“Маємо повідомити, що квартиру у Кіровограді продали ще 2013 року, а нерухомість у Куп’янську (радше, частинка її), таки належить Артему Ситнику, але іншому — повному тезкові директора НАБУ. Єдине що — 1998 року народження. До речі, вся ця інформація міститься в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно, на який посилається народний депутат.

За час керівництва НАБУ Ситник не збагатився новою нерухомістю (Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік). На що витрачає зароблене — не приховує”, — повдіомили у НАБУ.