Хворий COVID-19 нардеп «Слуги народу» Микола Тищенко повідомив, що у нього двостороння пневмонія. Про це він написав на своїй сторінці в соцмережі.

«Двостороння пневмонія. Танку підбили другу гусеницю. Також хочу привітати всіх з черговим фейком. Я не в Феофанії », – написав він.

Нардеп також запевнив, що незважаючи ні на що, у його команди підготовка до виборів йде за планом.

«Ні коронавірус, ні дощ не завадять нашим планам перемогти на виборах в Києві. І повірте мені, коронавірус – це не жарти. Бережіть себе, своїх близьких, а особливо своїх батьків, бабусь, дідусів. Подумайте в першу чергу про них. І будьте здорові! «, – зазначив він.

Також Тищенко назвав сало головним українським антибіотиком від пневмонії.

“Без жартів. У салі багато вітамінів А, D, Е, каротину і селену. Лікарі рекомендують. І, звичайно ж, гарний настрій, без нього цю недугу не подолати», – написав він.

У той же час тг-канал “Зеландія” пише, що Тищенко ліг в лікарню, щоб сховатися від своїх колег і не відповідати за провал на місцевих виборах.

“Депутат” Микола Тищенко »заявив, що захворів коронавірусом і ліг в лікарню з температурою 36,8. Депутат не просто так зайняв вкрай дефіцитне зараз ліжко, не маючи на це право за медичними показниками. Тищенко намагається піти від відповідальності за результат« Слуги народу »в Києві. Партія, столичний осередок якої він очолює, фактично провалила кампанію. Відповідати за це Тищенко не хоче, а тепер і не буде, оскільки найвідповідальніший тиждень перед голосуванням проведе в лікарні”, – йдеться в повідомленні.