В українську політику повинні прийти нові люди, які готові працювати на благо країни і змінювати її на краще. Про це в ефірі телеканалу "Прямий" заявив  Роман Насіров. 

На його думку, зараз у політиці досі залишаються люди, які втратили довіру громадян.

"Серед заявлених нині кандидатів немає реально нових політиків. Людям потрібно задуматися: чи готові вони робити ставку на тих, хто вариться в українській політиці уже 27 років? Або ж вони готові зробити ставку на нових людей, які готові приходити за нинішніх умов, готові працювати і робити реальні зміни", — сказав Роман Насіров.

Окрім цього він також додав, що нові політики зможуть отримати довіру суспільства, завдяки реальним діям і реальній роботі.

"Нові політики зможуть отримати довіру людей. Коли я працював на держслужбі, я не був політиком. Мене, як професіонала, у 2014 році запросили прийти в уряд. Потім був найбільший в історії України конкурс на посаду голови ДФС, і мене обрали на цю посаду. Але за останні півтора року я став політиком. І зараз, коли дивлюся на те, що відбувається, можу точно сказати: так бути не повинно. Потрібно робити реальні зміни, а не імітувати діяльність. І ці зміни, які люди одразу відчують, зробити дуже легко", — підсумував Роман Насіров.

Варто зазначити, що смішно чути такі слова від цього скандального депутата.  Так як саме він є одним із тих кого треба виганяти з політикит, адже в його доробку не одна скандальна справа, яка напряму звязана з корупційними схемами.