Аби запобігти інцидентам із некоректною поведінкою поліцейських в Національній поліції створили спеціальний орган – управління забезпечення прав людини, передає Корупція.Інфо.

Відтепер в Україні функціонуватиме спеціальний офіс, який і опікуватиметься захистом прав громадян. На відкритті офісу побували керівник національної поліції Хатія Деканоідзе зі своїм заступником та міжнародні правозахисники, які допомагали відкрити Центр.

Для нових стандартів – є нова система з американською назвою Сustody Records. Вона дозволяє стежити за дотриманням прав людини в ізоляторах тимчасового утримання і навіть у найменших відділках в регіонах.

Найближчим часом керівники обласних управлінь поліції скрізь в Україні мають особисто провести моніторинг ситуації на місцях.

Останнім часом повідомлення про негідну поведінку правоохоронців ширяться соціальними мережами. Керівниця поліції Хатія Деканоідзе закликає громадян допомагати покращувати правоохоронні органи не лише повідомленнями про порушення, але й конкретними діями.

Для цього всіх охочих з відповідним досвідом запрошують на роботу в управління забезпечення прав людини.