Спікер парламенту Дмитро Разумков покликав на розмову голову бюджетного комітету, інфраструктури і голову фракції “Слуга народу” Давида Арахамію. Це Разумков зробив під час розгляду правок до Бюджету-2020.

“Прохання підійти голову бюджетного комітету і інфраструктури, а також голову фракції “Слуга народу”. П’ять хвилин перерва”, – сказав Разумков.

Зазначимо, це сталося після того, як нардепи ухвалили правку №209, яку відхилив бюджетний комітет – щодо зменшення фінансування доріг на 7,7 млрд грн.

Також у своєму Telegram-каналі народний депутат від “Слуги народу” Антон Поляков повідомив:

“Всіх Слуг народу терміново в підвал. Прямо зараз нас будуть ламати на зборах фракції”, – написав нардеп.

Нагадаємо, 13 листопада після майже двогодинної перерви Верховна Рада розпочала роботу. Спікер парламенту Дмитро Разумков закликав депутатів зайняти свої місця. Втім близько 40 нардепів все одно залишилися біля трибуни.

“У нас сьогодні не найпростіший день, тому була затягнута перерва. У нас сьогодні дуже багато різноманітних звуків і гумових виробів у Верховній Раді”, – сказав він.

Згодом депутати проголосували за подовження робочого дня в Раді на годину, до 15:00, аби розглянути земельні законопроєкти. За це проголосувало 224 депутати.