У скандальній справі про смертельну ДТП за участю Олени Зайцевої та Геннадія Дронова з’явилися нові докази

Чергове засідання суду у справі про смертельну ДТП на вулиці Сумській в Харкові за участю Олени Зайцевої та Геннадія Дронова стартувало у четвер, 20 грудня. При цьому незабаром після початку його було вирішено перенести на 8 січня, так як у справі з’явилися нові докази.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Їх надав адвокат Геннадія Дронова. Докази є результатами нової автотехнічної експертизи, які були зроблені незалежними експертами в Дніпрі.«Для того, щоб визначити швидкість руху автомобіля, потрібно мати чітке зображення. Використовуючи ті фото і відеоматеріали, які нам надали, – це зробити неможливо. Я, як фототехнік, оцінювала відео. Був обраний скріншот. Його досліджувала», – повідомила експерт Юлія Носатенко.

Прокуратура і захист Олени Зайцевої попросили у суду час на ознайомлення з новими результатами експертизи і тому засідання було вирішено перенести на 8 січня 2019 року.

Також в черговий раз було відзначено, що неможливо з’ясувати, чи знаходилася Алена Зайцева під впливом наркотичних речовин під час скоєння ДТП, так як лікар, яка проводила аналізи відразу після аварії, зникла влітку.‡агрузка...