Дев’ятирічній дитині в США було пред’явлено звинувачення у вбивстві першого ступеня після того, як 5 людей загинули під час пожежі в трейлерному парку в Іллінойсі.

Про це інформує УНН з посиланням на Associated Press.

За достовірною попередньою інформацією видання, трагічна подія, винуватцем якої вважають дитину, сталося 6 квітня цього року в трейлерному парку Тімберлайн, розташованому в 150 км на південь від Чикаго.

Через півроку розслідування генпрокуратура прийшла до висновку, що пожежа була створена навмисне.

У США дев’ятирічну дитину звинуватили у вбивстві 3-х дітей і 2-х дорослих через пожежу в трейлерному парку. 6 квітня цього року хлопець влаштував пожежу в пересувному будинку, через що загинули відразу 5 осіб, в тому числі троє маленьких дітей.

Згідно з матеріалами кримінальної справи, жертвами пожежі стали 69-річна жінка, 34-річний чоловік, а крім цього двоє дітей у віці 2-х років і один однорічний син. Принаймні з 2006 року звинувачення в масовому вбивстві не висувалося настільки юному фігуранту.

Враховувалися всі випадки, коли за останні 13 років загинули четверо або не менш людей, – повідомляється в заяві.

За твердженням обвинувача, який веде цю справу, за плечима дитини три підпали.

«Дев’ятирічні діти не знають, що Санта Клауса не існує». Вони не знають, що люди вмирають і не повертаються до життя. «Я не знаю, чи можуть дев’ятирічні планувати вбивство», – повідомив минулий юрист у справах неповнолітніх в Чикаго Гас Костопулос. Уточнюється, що якщо дитину засудять, то йому загрожує умовний термін.

«Терапія та консультації були б можливими», – поінформував Грег Мінгера. Заарештовувати підозрюваного не будуть.