На сторінці екс-заступника генерального прокурора Давида Сакварелідзе розігрався справжній скандал, передає Корупція.Інфо.

Давид написав довгу публікацію щодо опублікованих записів Олександра Онищенка. На них йде обговорення того, як екс-міністр екології та природних ресурсів періоду Віктора Януковича Микола Злочевський домігся закриття проти себе кримінальної справи. Все просто – він заплатив оточенню Порошенко близько 10 мільйонів доларів. В обговореннях бере участь і людина, чий голос дуже схожий на Президента України Петра Порошенка. Сакварелідзе заявив, що впевнений, якщо провести експертизу вона доведе, що голос належить саме гаранту.

Популярне: "Відсидів у ізоляторі лише дві доби з двох років вироку": У СІЗО помер 22-річний хлопець, подробиці інциденту

АП в істериці! Порошенко зібрав автобус чиновників і поїхав до Львова, намагаючись фотографіями з дітьми заглушити скандал з хабаром і договорняком з Злочевським. Крім експертизи, результати якої, якщо до неї допустять міжнародні інституції, я впевнений, повністю підтвердять автентичність голосу Петра Порошенка і самих плівок, дуже важливо провести розслідування. Це буде залізною підмогою для подальшого ходу справи проти Порошенка, Луценка, Кононенка – серйозного злочинного угруповання.

У коментарях до публікації відзначився і сам Генеральний прокурор, заявивши про те, що в той час він не працював в прокуратурі, тому до справи не причетний. Після чого між Давидом і Юрієм зав'язалася перепалка.

Ю: -Давіт, розчарую тебе. В цей час я не працював в ГПУ. А ось ти був заступником генпрокурора саме з питань протидії внутрішньої корупції :))

Д: -Так справу закрив Шокін або ви? При вас Злочевський спокійно приїхав в Україну. Йому ніхто навіть питань не задавав, на кордоні як всіх наших не зупиняли … слабка позиція Юрій Луценко

Ю: -А я відкрив нову і стягнув не оплачені податки. Так чим займався ти, як заступник ГПУ в той час? :))

Д: Нічого звичайно) Куди мені до Кулікоподібних) Грузини винні у всьому)