У Харківській області померла семимісячна дитина від грипу, що підтверджено лабораторно. Про це  повідомили в ДУ "Харківський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України".

"Це (зафіксований вірус – ред.) грип. Дитина щеплена не була. Дата народження – травень 2018 року", – зазначили у лабораторному центрі.

Згідно з повідомленням установи, летальний випадок від грипу був підтверджений лабораторно на поточному тижні. Відомо також, що дитина проживала в Сахновщинському районі Харківської області.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Проти батьків семимісячної дитини, яка померла внаслідок грипу у Харківській області , розпочато кримінальне провадження за статтями "Умисне вбивство" і "Злісне невиконання обов’язків по догляду за дитиною".

"За фактом смерті семимісячної дитини в Сахновщинському районі 11 грудня розпочато кримінальне провадження за п.1 ч. 2 ст. 115 "Умисне вбивство" і ст. 166 "Злісне невиконання обов'язків по догляду за дитиною чи особою, стосовно якої встановлена опіка чи піклування", – зазначили у відомстві.

Також у поліції повідомили, що наразі слідчі ще встановлюють причину смерті й очікують результати експертизи.