Сьогодні під час засідання суду, підозрюваний у замаху на вбивство журналіста Аркадія Бабченка заявив, що команди на вбивство не давав, передає Корупція.Інфо

Борис Герман розповів, що він не видавав зброю "виконавцю" вбивства Олексію Цимбалюку. Він замовляв лише стеження за журналістом

"Я вбивство Бабченка не замовляв. Я сказав, що мені треба, щоб за ним стежили. Щоб було видно, що за ним стежать. Тому що люди Славіка (ймовірного замовника вбивства – В'ячеслав Пивоварник) також стежать за мною. Не треба було його вбивати , за ним стежити треба було ", – сказав Герман.

Популярне: "Всіх застрелимо, задушимо… всіх, хто…": Міністр МВС зробив скандальну заяву

При цьому чоловік заявив, що в "розстрільних списках Кремля" прізвище Бабченка навіть не фігурувало. Вбити планували зовсім іншу людину – сина Арсена Авакова.

Герман розповів і про те, що Росія планує повномасштабну агресію проти України, ось тільки коли операція буде приведена в дію він не знає.

Нагадаємо, що 30 травня з'явилася інформація про вбивство Аркадія Бабченка, як виявилося це була спецоперація СБУ, в результаті якої смерть була підлаштована, а підозрюваний в організації замаху затриманий.