Державне агентство автомобільних доріг України (Укравтодор) приступило до реалізації проекту з уповільнення трафіку дорожнього руху.

Про це повідомив глава компанії Славомир Новак, передає Корупція.Інфо.

 

Популерне:Там було пекло!!! Вночі на Тернопільщині вщент згорів автомобіль

"Маємо перші позитивні результати упровадження нашої програми підвищення безпеки 4Е (Engineering/Стандарти, Enforcement/Нагляд, Emergency/Порятунок, Education/Освіта). Звідси – з Полтавської області – ми починаємо втілювати заходи, спрямовані на підвищення безпеки руху, збереження життя людей", – сказав він.

Відзначається, що у межах трирічної національної програми підвищення безпеки на дорогах Укравтодор планує оновити технічні стандарти проектування та будівництва доріг, автоматизувати контроль за швидкістю транспортних засобів, облаштувати 1000 наземних пішохідних переходів із острівками безпеки, освітленням, дорожніми знаками та розміткою, збудувати об’їзні дороги біля населених пунктів.

"Це перший приклад застосування нашої стратегії щодо підвищення безпеки. Острівці – це одне з інженерних рішень, яке ви можете побачити в багатьох країнах Європейського Союзу. Вони дозволяють знизити швидкість руху на 50% на в'їздах у населені пункти, а швидкість – це перший ворог безпеки руху. Нам потрібно знизити швидкість на дорогах України", – цитує слова Новака Інтерфакс-Україна.

За його словами, він звернувся з листом до міністра інфраструктури Володимира Омеляну про необхідність знизити швидкість руху в межах населених пунктів з 60 до 50 км на годину.

"Міністр повністю згоден з цим. Сподіваюся, до кінця року завершимо цю роботу. Це буде фундаментальний крок на шляху до підвищення безпеки руху", – резюмував Новак.