Одеситка Даяна Ястремська з Оленою Остапенко з Латвії вийшли у фінальний матч турніру категорії Premier Mandatory в Пекіні.

Про це повідомляє Тенісний портал України.

У півфінальному матчі латвійсько-український дует Остапенко / Ястремська переграв сестер Кароліну і Христину Плішкових з Чехії – 2: 1 (4: 6, 6: 4, 10: 6).

Доля зустрічі вирішилася на першому ж матчболі завдяки відеоповтору. Суддя зафіксував аут на прийомі у Олени Остапенко, проте дівчата скористалися “Челленджем”, і як виявилося мали рацію: м’яч зачепив лінію.

Примітно, що Ястремська та Остапенко сумарно три рази за останні 10 днів обіграли Плішкову. Кожна з них виграла у неї в одиночному розряді в Ухані і Пекіні відповідно, і тепер, об’єднавшись дівчата обіграли Кароліну разом з її сестрою в парному розряді.

Відзначимо, що вперше українка зіграє у фіналі турніру категорії WTA Premier Mandatory як в парному, так і в одиночному розряді. Сестри Бондаренко вигравали Відкритий чемпіонат Австралії, але ніхто з українських тенісисток жодного разу не грав у фіналі одного з чотирьох головних турнірів WTA: Індіан-Уеллс, Маямі, Мадриду або Пекіна.

Зауважимо, за підсумками турніру Даяна вперше в кар’єрі увійде в топ-100 парного рейтингу, ставши третьою ракеткою України.