11 жовтня з 00.30 і до 7.30 ранку українці не зможуть проводити транзакції в Privat24, а також скористатися терміналами і банкоматами ПриватБанку.

Про це ПриватБанк повідомив на своїй Facebook-сторінці.

У зазначений час неможливим буде проведення транзакцій по картах, призупиниться робота Privat24 для юридичних і фізичних осіб. Також не працюватимуть банкомати ПриватБанку, термінали самообслуговування і POS-термінали.

ПриватБанк зазначив, що протягом ночі 100 співробітників здійснять перезавантаження процесингу і поліпшать функціонування сервісів і систем, які пов’язані з операціями по банківських картах.

“Укрінформ” повідомив, що відповідно до прес-релізу ПриватБанку планові роботи по оновленню ПО процесингового центру повинні забезпечити ефективне функціонування в період високої купівельної активності, що стартує з Дня холостяка в інтернет-магазинах Китаю і закінчується різдвяними розпродажами.

ПриватБанк зазначив, що щороку навантаження на процесинг – число операцій клієнтів з картами зростає на 20%. На початку цього року був зафіксований новий рекорд України – кожну хвилину оброблялося до 60 тисяч транзакцій.

Нагадаємо, раніше ми писали, що ПриватБанк знизив тарифи для представників бізнесу та юридичних осіб за прийом готівкових коштів в терміналах самообслуговування. Крім того, банк ввів скасування тарифів на післяопераційне обслуговування.