Українських водіїв чекає чергове оновлення.

Так, мова йде про зміну стандартів для автомобільних номерів в країні. Відповідну пропозицію незабаром повинні передати в Кабмін.

Відповідно до запропонованої зміни в Кабміні планують розглянути зміни до ДСТУ по автономери в Україні. Після того, як в Кабміні розглянуть цю ініціативу і приймуть відповідне рішення у всіх водіїв буде 5 років, для того щоб впровадити нові стандарти по автомобільним номерам на своєму транспортному засобі.

Все впирається в елементарні речі, так компанії, які займаються виробництвом номерів потрібно буде значно модернізувати виробництво, змінювати, використовувати нові заготовки, а також змінювати вимоги до готової продукції. Весь комплекс подібних дій вимагає, як часу, так і фінансових витрат.

Цілком природно, що подібні зміни так чи інакше торкнутися кінцевої вартості номерів. Найдивніше в цьому всьому те, що ніхто не може відповісти, а чому ж не влаштовують чиновників існуючі стандарти за номерними знаками, які повністю відповідають законодавству ЄС.

Ситуація дійсно неприємна, адже люди, які володіють дорогими авто практично не відчують суму подорожчання або доплати, а ось люди, у яких машини бюджетної категорії відчують на своїй кишені вартість подорожчання номерів.

Варто зазначити, що влада приготувала великий сюрприз українцям і почали масову боротьбу з неправильною парковкою. Спеціально для цих цілей в Україні були завезені новенькі евакуатори, які здатні в рази швидше очищати вулиці від неправильно припаркованих машин на узбіччі.

Так, старому евакуатор потрібно близько 5 хвилин на завантаження і вивантаження автомобіля на платформу, новий же може впоратися з цим завданням всього за 60 секунд. Це значно прискорить процес боротьби з порушниками, а також підвищить його ефективність.