У наступному році, з урахуванням нового бюджету, українцям підвищать мінімальну і максимальну пенсії. Якщо в грудні 2019 го мінімальна пенсія збільшиться з 1564 до 1638 грн, а максимальна – з 15,6 до 16,3 тис. То починаючи з 2020 року, українці на заслуженому відпочинку отримуватимуть не менше 1,8 тис. гривень.

Мінімальна пенсія українців повинна буде збільшитися з діючих 1564 грн до близько 1800 грн. При мінімальній зарплаті в 6,5 тис. грн частина українців зможуть претендувати на пенсійні виплати в розмірі 2,4 тис. грн.

Українці у віці від 65 років, які виконали норму за стажем (30 років для жінок і 35 років для чоловіків) мають право на пенсію в розмірі не менше 2,4 тис. грн.

Максимальний розмір пенсії, на який мають право українці з високими (як мінімум в 8 разів вище середніх) зарплатами або особливі права, складе близько 18 тис. грн. Підвищення мінімалки вплине тільки на тих українців, які на даний момент отримують менше зазначеної суми. Решта ж отримуватимуть виплати за формулою.

Нагадаємо, державний «Ощадбанк» спільно з Пенсійним фондом України (ПФУ) почав автоматичний перевипуск електронних пенсійних посвідчень (ЕПП), у яких закінчується дія платіжної картки.