На Харківському напрямку українські військові укріплюють оборону там, де вдалося покращити тактичне положення.

Як повідомляє у Фейсбуці командування Об’єднаних сил ЗСУ, про це під час відвідання позицій захисників України сказав командувач Сил оборони генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Угруповання військ на Харківському, Луганському, Донецькому та Запорізькому напрямках очолюються досвідченими бойовими генералами, які кожен на своєму місці вживають всіх максимально можливих заходів щодо підвищення стійкості оборони, – наголосив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

За словами командувача, зокрема на Харківському напрямку продовжуються заходи з укріплення оборони на ділянках місцевості, де нашим військам вдалося покращити тактичне положення.
На Донецькому напрямку ворог здійснює постійні артилерійські обстріли та удари авіацією. На Запорізькому напрямку наші військовослужбовці підвищують стійкість оборони задля унеможливлення прориву ворожими силами, – підкреслив генерал-лейтенант Сергій Наєв.  Крім того, на Луганщині наші війська відбивають численні атаки противника, які тривають майже цілу ніч та цілий день. В окремих бригадах, у смугах їх відповідальності, ворог проводить по шість і більше атакуючих дій.
Як повідомив командувач, стійкість оборони є стійкістю українських військовослужбовців, які героїчно виконують свої обов’язки з ризиком для власного життя.
На його переконання, все робиться для того, щоб не дати можливості ворогу просунутися та здійснити оперативне оточення наших військ. Для цього виконується все надможливе і все, що може в мінімальний термін підвищити відповідні спроможності на всіх загрозливих напрямках.