Українці можуть залишитися без субсидії, якщо заборгованість за всіма видами оплат перевищить 340 грн. Про це повідомляє Бізнес.Медіа з посиланням на видання "Вести".


В "Нафтогазі" підкреслюють, що виплати субсидій за газ будуть затримані державою, споживачам потрібно буде самостійно оплатити повну суму, щоб уникнути ризику позбавлення субсидії.

 
 "Маленька ізюминка: якщо держава буде розраховуватися не вчасно, субсідіантам доведеться платити повний рахунок самостійно", – заявляють в компанії.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Варто нагадати, що в Україні з 1 січня 2019 підвищуються тарифи на опалення і гарячу воду. Згідно постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг зокрема, тариф "Київтеплоенерго" на виробництво тепла для жителів Києва виріс на 22,7%. Для релігійних організацій тариф підвищено на 105,8%. Однак для бюджетних організацій тариф знижено на 17,1%, для інших на 17,1%.

Також з 1 травня 2019 року зросте ціна на газ для населення. Підвищення вартості на 15% відбудеться в рамках програми stand-by.