Жителі Києва знають, що показання лічильників холодної та гарячої води приймаються комунальними службами з 1 по 10 число кожного місяця. Однак тепер терміни подачі збільшилися.

Так, передача показань лічильників тепер можлива з 5 числа і до кінця місяця. Не приймаються свідчення тільки з 1 і по 4 число. Так як в цей період виробляють оновлення баз і формування нових платіжок, повідомили в прес-службі "Київводоканалу".
 
Показання лічильника холодної води необхідні для формування платежів за централізоване холодне водопостачання і водовідведення, лічильника гарячої води – для формування платежів за відведення гарячої води. Своєчасна і коректна передача лічильників дозволяє платити тільки за фактичні обсяги води.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Важливо пам'ятати, що показники потрібно передавати навіть тоді, коли ви не користуєтеся холодної або гарячої води. В "Київводоканалі" нагадують, що вони не мають відомостей про те, чи користуєтеся ви послугою централізованого гарячого водопостачання. Тому єдиний спосіб уникнути зайвих нарахувань – вчасно передати показники, які не змінилися з минулого періоду, тобто "нулі".