В Ірані прийняли рішення відправити чорні ящики зі збитого 8 січня над Тегераном Боїнга в Україну

Про це стало відомо з повідомлення Reuters.

“Чорні ящики українського авіалайнера, який був випадково збитий іранськими військами в цьому місяці, будуть відправлені в Україну. Всі 176 осіб на борту літака були вбиті”, – пише видання.

Нагадаємо, українська влада виставила жорсткі вимоги Ірану у зв’язку з катастрофою літака “МАУ”. З’явилася постанова Верховної Ради №2726, в якій зазначається, що Україна чекає від Ірану офіційних вибачень, а також визнання повної відповідальності.

Раніше ми повідомляли, через три дні після трагедії, 11 січня, президент Ірану Хасан Роухані заявив, що військові випадково збили Боїнг. За його словами це було помилкою оператора і системи ППО, що сприйняла український авіалайнер за погрозу.

Тим не менш, пізніше з’явилася інформація, що Боїнг збила не одна ракета, а дві. В мережі опублікували відео з підтвердженням. Так, перша ракета вразила лайнер і знищила злітні вогні, а також, можливо, кабіну пілотів. Друга ракета вилетіла через 30 секунд після першої. Після неї літак почав горіти як факел, а потім завалився.