У Хмельницькому містяни вишикувались у чергу перед офісом міського осередку «Батьківщини», аби отримати подарункові харчові продукти від політика.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав місцевий активіст Андрій Попик.

«Що це за черга пенсіонерів із самого ранку? Це черга до партійного офісу «Батьківщини» за пайками від Лукашука Олега Григоровича (керівника обласної парторганізації). Все чітко! За списками! Хто на 10:00 підходить, хто на 10:30, і т. д. Навіть молоді люди є і працездатні дорослі!», — написав він.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Також додав: «Питаю в одного дядька: «А нащо вам пайок???». Каже: «Я мамі в Красилівський район завезу». Дорослий працездатний нормально одягнений мужик, записується в ганебну чергу на пайок-подачку від партійного боса, стоїть у ганебній черзі, щоб завести мамі в район презент на 300 грн… Взагалі різна публіка там. Якийсь пацан років 25 прийшов мамі помогти принести. Якась дівчина зі смартфоном стоїть у черзі чекає і т. д. — усі «голодающі»!»

Олег Лукашук – був 4 рази депутатом Верховної Ради.

– У Хмельницькій міській раді фракція Батьківщини – найбільша.

– Голова управління праці та соціального захисту населення – депутат від Батьківщини – Воронецький Слов'ян Ількович.

Чому ці люди не можуть організувати цивілізовану офіційну матеріальну підтримку тим, хто дійсно нужденний, а змушують людей приймати подачки з партійного офісу від імені обласного партійного керівника?

І оскільки криміналу тут немає (бо юридично немає ще виборчої кампанії), то різні партії зловживають отаким підкупом виборців у міжвиборчий період, прикормлюючи виборців наче голодних бродячих собак (хто гречку роздає, хто цемент, хто на відпочинок возить…

І поки ми будемо сприймати це як норму в суспільстві – доти будемо жити на задвірках Європи.

Не лишайтесь толерантними до такого!

Висміюйте своїх друзів/знайомих, які задіяні в таких роздачах/отриманнях. Висловлюйте відкриту зневагу до різних форм підкупу виборців.

Поширюйте інформацію! Ми повинні змушувати політиків – грати за правилами! Інакше вони крадуть наше майбутнє!

А які емоції у вас викликають такі роздачі?, – запитує в кінці допису активіст.