Лише минулого місяця Іллюші виповнився один рік, і він вимушений був його зустріти в лікарняній палаті.  Діагноз цього малюка – нейробластома з пухлиною в черевній порожнині. Хвороба дуже прогресує – в хлопчика метастази в голові, м’яких тканинах тіла, оці, носі.

«Почалося з того, що ми думали, що він вдарився над правим оком. З’явилась невеличка “ґуля”. Нам виписали крем, щоб вона пройшла. Та за два тижні вона почала рости. Ми записались до педіатра, потім нас направили в дитяче відділення, а звідти до Львова до нейрохірургії. Там призначили МРТ, КТ. Там виявили злоякісну пухлину в животику, яка дала метастази в голову, м’які тканини тіла, око, ніс. Плюс деформація черепа. Рак 4 стадії», – розповідає мама малюка.

Родині довелося кілька років тому боротися за життя старшого сина, у якого був рак крові, тож родина вірить, що зможуть врятувати і молодшого, але потрібна фінансова допомога.

«Лікування нам вже призначили із восьми блоків сильної хіміотерапії, щоб зменшити пухлину в животику, а потім оперативним шляхом будуть видаляти. Пішов другий тиждень, відколи ми в реанімації», – розповідає мама малюка і благає допомогти зібрати кошти.

Реквізити для допомоги:

Укргазбанк 5355 0860 2098 7375

АБО

Ощадбанк 5375 2351 0193 4386 

Кайгородова Галина