Кабінет міністрів України, незважаючи на плачевні перспективи з виплатою пенсій в наступні роки, збирається виконувати взяті на себе зобов’язання, і проведе підвищення пенсій протягом найближчих місяців, а також в наступному році.

Про це заявила глава Мінсоцполітики Марина Лазебна.

«Кабінет міністрів схвалив підвищення пенсій в 2021 році, а в міністерстві розробили спеціальний «календар підвищення пенсій», – заявила вона.

В тому числі, відомо, що чергове підвищення передбачено на 1 грудня 2020 року. Таким чином, воно стане вже третім в поточному році підвищенням соціальних стандартів та прожиткового мінімуму для всіх категорій населення. Це підвищення призведе до автоматичного підвищення пенсій для 3 мільйонів чоловік.

Разом з тим, в наступному, 2021 році, виходячи з «календаря Кабміну», в першому півріччі українські пенсіонери можуть очікувати підвищення виплат в два етапи: з 1 січня 2021 року – мінімальна пенсія збільшиться з 2100 гривень до 2400 гривень, а з 1 березня 2021 року буде проведено щорічну індексацію пенсій.

«З січня мінімальна пенсія підвищиться з 2100 до 2400 гривень. Березень – в березні ми робимо індексацію. Параметри індексації визначатимуть в лютому », – прокоментувала Лазебна.