Потерпіла жінка, яку катували та ґвалтували поліцейські в Кагарлику, сама подзвонила на “102”. Після чого підозрювані Микола Кузів та Сергій Сулима були затримані.

Про це в ефірі 1 1 розповів заступник голови МВС Антон Геращенко, назвавши подію “жахливою та неприпустимою”.

“Негайно була сформована оперативна група співробітниками поліції в Київській області, перевірені ці дані та затримані обоє підозрюваних. Все підтвердилося, і ми вчора (25 травня. – Ред.) повідомили про це”, – заявив він.

Геращенко зазначив, що обидва поліцейські були затримані службою внутрішньої безпеки поліції.

“Їх чекає довге тюремне ув’язнення. Стаття – перевищення службового становища та тортури, що передбачає до 12 років перебування за ґратами. Ймовірно, у деяких людей щось перемикається в голові, а тому вони витворяють такі жахливі злочини. За це треба буде відповідати багаторічним сидінням у колонії, СІЗО”, – додав заступник глави МВС.

Також Геращенко сказав, що подію в Кагарлику не потрібно порівнювати з Врадіївкою, де поліцейські теж побили та зґвалтували жінку.

“Там це намагалися приховати, а сьогодні ніхто такі речі не приховує, є повна нетерпимість до таких вчинків. Тому дії поліції були чіткими. На жаль, у сім’ї не без виродків. У поліції працює близько 130 тисяч осіб, і не всі з них відповідають високим моральним вимогам, які закон висуває поліції”, – сказав він.

У Facebook Геращенко опублікував фото затриманих Кузова та Сулими, які перебувають у слідчому ізоляторі.

“Ось так буде з кожним, хто, одягнувши погони і отримавши владу, порушить закон і вчинить злочин. На фото – колишні співробітники поліції, обґрунтовано підозрювані в зґвалтуванні, тортурах і побитті – Микола Кузів та Сергій Сулима в слідчому ізоляторі. Попереду їх чекає суд і справедливе покарання у вигляді позбавлення волі на тривалий термін”, – підкреслив він.

Нашадаємо, поліцейських Кагарлицького відділу поліції в Київській області підозрюють у зґвалтуванні 26-річної жінки. Керівництво відділу поліції відсторонено, а сам відділ розформовано.