Дехто казав, що закон про олігархів є пустим та не буде працювати. Водночас саме цей політик-олігарх у перший же день після ухвалення довів ефективність закону. Про це Президент України зазначив у своєму телеграмі.

Український лідер наголосив, що щиро дякує цьому політику. Звичайно, всім відомо про якого політика мовиться у повідомленні.

Зауважимо, Володимир Зеленський підписав закон про олігархів 5 листопада. Вже 8 листопада Петро Порошенко повідомив, що продав акції телеканалів “Прямий” та “5 канал” журналістам.

Порошенко заявив, що був змушений продати акції. Натомість журналісти, громадські діячі та депутати створили медіахолдинг “Вільні медіа”, який купив 100% корпоративних прав “5 каналу” та “Прямого”. Фактично, – Порошенко розпорошив свою частку у власності.

Сьогодні Зеленський привітав колективи двох інформаційних телеканалів, які здобули реальну незалежність.

“Те, що закон працює, у перший же день після ухвалення довів саме цей політик-олігарх. Переконуючи усіх, що він – тільки політик, він мужньо втратив себе і частинку своїх медіаактивів”, – заявив Зеленський.

Президент наголосив: тепер ці два канали зможуть нарешті казати правду та вільно працювати під керівництвом нових незалежних власників.