Прикордонники-мінометники захопили позицію окупантів біля Бахмута.

 

 

Про це розповіли в прес-службі Держприкордонслужби.
 
Як повідомляється, один з прикордонних підрозділів, просунувся вперед та зайняв позицію окупантів. Вогневу підтримку контратаки забезпечили прикордонні бойові групи мінометів, які активно використовують важке озброєння для оборони.

І як результат, під впливом щільного вогню окупанти кинули свій рубіж та втекли.

Наші бійці зачистили місцевість та закріпились на ній.

Президент України Володимир Зеленський не раз підкреслював, що на Донбасі тривають назапекліші бої, зокрема й за Бахмут та Соледар.

“Хочу сьогодні, як і завжди, подякувати нашим воїнам. Усім тим, хто героїчно та стійко виконує бойові завдання. Хто утримує наші позиції. І особливо на найважчих ділянках фронту. Битва за Соледар, за Бахмут, за всю Донеччину, за Луганщину триває без жодної передишки, без жодної зупинки”, – заявив президент.

За його словами, кожен день української стійкості на Донбасі і кожен наш успіх в обороні там – це життєво важливі здобутки для захисту всієї нашої держави.

“Дякую кожному нашому бійцю, кожному нашому солдату, сержанту, офіцеру, які розуміють, наскільки важливо знищувати окупантів саме на цьому напрямку. Росія зробила битву за міста нашого Донбасу принциповою для себе. Наші ж герої роблять цю битву принциповою для знищення бойового потенціалу держави-терориста”, – наголосив Зеленський.