Фотокореспондент одного з популярних українських видань опублікував знімок депутата "Народного фронту" через якого в Мережі розгорівся справжній скандал, передає Корупція.Інфо.

На свій сторінці в фейсбук Богдан Бортаков розмістив знімок того, як нардеп Олександр Кірш солодко спить на своєму робочому місці. За словами фотографа, це було вечірнє засідання, і мабуть політик дуже сильно втомився від своєї "продуктивної" роботи протягом дня, що просто не витримав вислуховувати чергові нововведення.

Популярне: "Кривава революція, лист Путіну та постачальник зброї": Надія Савченко розкрила свої таємниці прямо в залі суду

"Давно пора заборонити ці вечірні засідання", – прокоментував з гумором свою публікацію автор.

До речі згідно з інформацією опублікування на сайті Ради, Кірш навіть під час сну примудрився взяти участь у всіх голосуваннях.

У коментарях до знімка розгорівся справжній скандал:

"Зовсім вже ох * їли ці депутати", "Депутат спить, закони приймаються", "Повне беззаконня, давно їх всіх розігнати потрібно".

До речі, це вже не перший скандал пов'язаний з цим нардепом. Під час голосування за "реінтеграції Донбаса" політик теж вирішив трохи подрімати.