Росія почала відправляти терористам Донбасу так звану «гуманітарну допомогу» вже залізничними складами. Так, сьогодні в Луганськ повинен прибути перший залізничний "гумконвой", передає Корупція.інфо

Росія відкрито допомагає бойовикам на Донбасі і надсилає їм обладнання і матеріали, необхідні для ремонту пошкодженої інфраструктури регіону. Сьогодні в Луганськ приїде поїзд з обладнанням, необхідним для ремонту ЛЕП, також «гумконвой» привезе стовпи і високовольтний кабель.

Чи буде цей вантаж використаний для відновлення електропостачання в зруйнованого регіоні, або відправка подібної допомоги потрібна кремлівським кураторам терористів тільки для відводу очей – покаже час.

Поки ж відомо, що трохи раніше Росія використовувала залізницю, щоб надавати проросійських бойовиків боєприпаси. 25 лютого очевидці зафіксували на залізничній станції «Краснодон», що у місті Суходільськ російські вагони.

Від українських вони відрізнялися яскраво червоним логотипом «РЖД», в залізничному складі також були помічені криті вагони коричневого кольору, завантажені боєприпасами.

36c54ecd28deb05fc6c31cb495915cba1425202387