В одеській лікарні після щеплення вакциною "Інфанрікс Гекса" помер 6-місячний хлопчик Давид. Мама, мешканка міста Південний, малюка звинувачує в смерті лікарів, медики в свою чергу заявили про генетичну хворобу дитини.

За словами Діани Іванчевської (мама дитини), Давид – її перша дитина. Він хоч і був недоношеним, але до вакцинації розвивався абсолютно нормально. Щеплення зробили 22 січня під тиском місцевого педіатра. Батько стверджує, що лікар постійно її лякала, що дитину необхідно прищепити, інакше він підхопить якусь інфекцію.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Постійно нас викликала і розповідала, що треба зробити щеплення, а то, не дай бог, я буду нігті обрізати і можу заразити правцем, а діти від нього вмирають болісною смертю. Ми злякалися і вирішили зробити щеплення, – розповідає Діана.

Уже в першу ніч після щеплення, каже жінка, хлопчикові стало погано: "Він практично не спав, на наступний день став відмовлятися від їжі. Я викликала лікарів, а вони все говорили, що у нього кишкова інфекція".

Стан дитини не змінювалося, і Діана з малюком поїхала в обласну дитячу лікарню на Слобідці, де Давида поклали в кардіологічне відділення. Жінка наполягла на комплексному обстеженні, її дитину поклали в кардіологію, призначили сечогінний і сказали, що у малюка висока внутрішньочерепний тиск. Вранці 5 лютого він вже ні на що не реагував, а 8 лютого помер.

Після смерті малюка медики припустили, що у нього було якесь захворювання. Мама взяла біоматеріали і відправила на експертизу в національну дитячу лікарню "Охматдит".

Розтин зробили в лікарні на Слобідці, але рішення ще немає. Патологоанатом говорив, що у малюка все органи сильно збільшені і вражені. Особливо вражена печінка. Він такого ніколи не бачив ", – заявила мама Давида.

Начальник обласного департаменту охорони здоров'я Олена Теряєва заявила, що після смерті дитини було призначено службове розслідування.

"Дочекайтеся його результатів. У нас, дійсно, є підозра, що це генетичне захворювання, але поки ми не можемо говорити про причини смерті дитини. Як тільки прийдуть результати експертиз, ми офіційно про це повідомимо", – заявила Теряєва.