Зміни в Національній поліції, ймовірно, стануть одним з найбільш актуальних питань. Мовитись може навіть про звільнення Ігоря Клименка.

Таку думку в ефірі висловив політолог Володимир Фесенко. Зміни в поліції можуть бути актуальними, тому що саме вона має ключову роль в системі громадського порядку

Йдеться саме про заміну ключових керівників підрозділів Міністерства внутрішніх справ. За словами політолога, окрім Нацполіції, зміни можуть очікувати:

  • Нацгвардію;
  • Державну службу з надзвичайних ситуацій.

 

“Ходять чутки, що Клименка, який очолює Нацполіцію, будуть міняти. Ймовірніше за все, у нас незабаром з’явиться новий очільник Національної поліції”, – сказав Володимир Фесенко.

Нагадаємо, согодні Кабінет міністрів України на сьогоднішньому засіданні звільнив заступника міністра внутрішніх справ Антона Геращенка.

«Звільнити Геращенка Антона Юрійовича з посади заступника міністра внутрішніх справ України», – йдеться в тексті рішення уряду.

ЗМІ повідомляють, що його звільнили за власним бажанням.

На його місце була призначена Акопян Мері Андраніківна.

Зазначимо, Антона Геращенка призначили на посаду заступника голови Міністерства внутрішніх справ України у вересні 2019 року. Він відповідав за координацію законодавчого забезпечення діяльності МВС, взаємодію з Верховною Радою, Громадською радою при МВС, зв’язок із засобами масової інформації.

Відомо, що Геращенко може залишитися у МВС на посаді радника.

Також повідомлялося, що новий очільник МВС Денис Монастирський запропонував президенту Володимиру Зеленському залишити Геращенка на посаді заступника, проте «ця ініціатива не викликала у президента захоплення». Видання зазначило, що Геращенко може залишитися у МВС на посаді радника.