Існує дві версії, чому Антона Геращенка звільнили з посади заступника міністра внутрішніх справ. Їх озвучив в ефірі на 24 каналі політолог Володимир Фесенко.Цілком можливо, що кандидатуру Геращенко дійсно не погодили.

Перша версія

За його словами, це означає, що продовжується заміна людей Арсена Авакова на людей Дениса Монастирського і тих, хто належить до президентської команди.

“Тобто міністерство повністю контролюватиме президентська команда”, – наголосив Фесенко.

Друга версія

Іншою версію, як наголосив політолог, є те, що Монастирський вже починає розставляти “своїх” людей. Це може бути статусний момент.

“Можливо, сам Монастирський вирішив, що краще, щоб Геращенко пішов”,– зазначив політолог.

Адже раніше Монастирський був помічником у Геращенка, а зараз він – міністр, а Геращенко мав би бути заступником. Психологічно – ролі й статуси змінилися. Це могло бути мотивом для звільнення.

Як повідомляє Телеграм-канал Klymenko Time, судячи з історій зі звільненням Антона Геращенка і врученням підозри Артуру Товмасяну – мова йде про активну фазу зачистки людей Авакова в МВС.

І чутки про швидку відставку глави Нацполіціі Ігоря Клименка і голови Нацполіціі Україна Андрія Крищенка – це зовсім не чутки.

Нагадаємо, Кабінет міністрів 29 липня отримав від нового міністра внутрішніх справ Дениса Монастирського подання про призначення трьох нових заступників міністра. Ними мали стати Богдан Драп’ятий, Ігор Бондаренко та Мері Акопян.

13 липня глава МВС Арсен Аваков написав заяву про відставку після понад семи років перебування на посаді.

Верховна рада на засіданні в четвер, 15 липня, розглянула і прийняла його відставку. 16 липня на місце Авакова Рада призначила нардепа від «Слуги народу» Дениса Монастирського.