Журналіст Дмитро Гордон сказав своє слово у скандалі, що днем раніше розгорнувся довкола нецензурного коментаря Олексія Арестовича під дописом і соцмережі.

“Арестович – аферист, на моє глибоке переконання. І на доказ того, що він є аферистом, щойно сайт “Гордон “випустив матеріал, який показує, як ця людина змінювала свої погляди постійно впродовж цілої низки років. Ця людина, на мій погляд, не має переконань або має проросійські переконання, тому що неможливо з такою послідовністю міняти погляди та бути таким дурним у своїх “переконаннях”, — заявив він.

Журналіст наголошує, що тепер крісло радника у ТКГ під Арестовичем мало б сильно затрястись.

“Моя думка, чистий аферист, якого треба гнати поганою мітлою з усіх тристоронніх контактних груп, тому що коли такі “професіонали” “захищають” інтереси України, то інтереси України страждають. Це випадковий пасажир на цьому пароплаві, і треба від таких людей негайно позбавлятися”, — сказав він.

Разом із тим, на неприпустимості поведінки Арестовича наголосила і заступниця фракції “Слуга народу” Євгенія Кравчук.

Вона зазначила, що він працює на посаді, яка вимагає від нього розповідати про підривну діяльність Росії у ТКГ, а не ставати причиною чергових скандалів довкола мови.

“Я вважаю, те, що зробив Арестович – це неприпустимо, свинство. Така поведінка точно тільки дискредитує його як людину, яка мала б доносити інформацію про перебіг переговорів”, – сказала Євгенія Кравчук.

Вона також зауважила, що варто було б запросити Олексія Арестовича на засідання фракції і обговорити ситуацію. Адже “до нього й раніше були питання”. Та попри це Кравчук вважає Арестовича “певною мірою ефективним комунікатором”.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.