Незабаром буде 2 місяці, як очільник Сполучених Штатів Америки Джо Байдена на своїй посаді. Наразі його зовнішня політика залишається в полі обговорень.

Президент дав чіткий сигнал про те, якими будуть відносини США з Європою, Росією та Україною. Таку думку висловив Олексій Печій у своєму блозі “Теории заговора”.

За його словами, ще в січні, під час телефонної розмови з Путіним, якої домагався Кремль, президент США дав зрозуміти свою позицію.

Байден дав зрозуміти, що жодних поступок щодо покарання за агресію проти України, кібератаки на урядові сервера США і використання хімічної зброї, Росії чекати не варто,– зазначив Печій.

Він зауважив, що Байден вже завдав першого удару – це санкції за отруєння Олексія Навального.

До речі! Євросоюз продовжив 12 березня на пів року санкції Євросоюз продовжив санкції проти Росії через агресію в Україні проти осіб та організацій, відповідальних за підрив територіальної цілісності України.

В одному із останніх своїх звернень щодо України, як наголосив блогер, Байден запевнив, що підтримує суверенітет і цілісність України. Він додав, що його адміністрація виділяє 125 мільйонів доларів військової допомоги у 2021 році. І це попри складну ситуацію у Штатах.

“Але найголовніше, що адміністрація Байдена дала зрозуміти, що готова допомагати Україні в усіх напрямках тільки спільно з самими українцями. І першим кроком з боку нашої влади має стати переслідування олігархів і розрив зв’язків Зеленського з Коломойським”, – додав Печій.

Крім цього, головним напрямком американської зовнішньої політики буде протистояння просуванню авторитаризму, яке відбувається за участі Китаю та Росії. Про це заявив у першому виступі з питань зовнішньої політики президент США Джо Байден.

Свій виступ він розпочав, наголошуючи на поверненні США до активної ролі у світі.

“Я хочу, щоб світ сьогодні почув: Америка повернулася. Америка повернулася. Дипломатія знову в центрі нашої зовнішньої політики”, – зазначив президент США.

Він пообіцяв “відремонтувати” союзницькі відносини США по всьому світу.

“Американське лідерство має гідно зустріти цей новий момент просування авторитаризму, включно зі зростаючими амбіціями Китаю конкурувати зі США та рішучістю Росії завдати шкоди та зруйнувати нашу демократію”, – наголосив Байден.

У виступі Байден зазначив, що США будуть проводити зовнішню політику, засновану на найзаповітніших демократичних цінностях Америки: захисті свободи, відстоюванні рівних можливостей, поваги до верховенства права та гідного ставлення до кожної людини.

“Це наше невичерпне джерело сили. Це постійна перевага Америки”, – відзначив він.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.