Міністр юстиції анонсував нові зміни. З 1-го квітня в Україні вже будуть стоворені штаби та мобільні групи Державної виконавчої служби, які будуть перевіряти нечесних роботодавців, передає Корупція.Інфо

Заява міністра Павла Петренко була опублікована на сайті відповідного відомства. Він розповів, що штаби вже створені, але зараз вони займаються стягненням з неплатників аліментів. З квітня вони займуться ще й підприємствами-боржниками. За його даними зараз в Україні роботодавці заборгували вже більше 2,7 мільярдів гривень. 

Популярне: "Вже завтра Москаль повинен бути звільнений": У команді Порошенка розгорівся великий скандал

"З 1 квітня штаби займуться ще одним надзвичайно соціально важливим напрямом – стягненням заборгованості з виплати зарплати", – зазначив міністр.

Він зазначив, що пошук неплатників аліментів дає позитивні результати, тому розраховує, що мільйони українців нарешті зможуть отримати свої зарплати. 

"Спираючись на ці результати, я прийняв рішення поширити практику мобільних груп на всю країну. Жоден із батьків, який не хоче фінансово підтримувати своїх дітей, жоден роботодавець, незалежно від того малий це підприємець або величезна компанія, незалежно від того в приватній або державній вона власності, не втече від відповідальності", – додав Петренко.