Побіжний колишній президент України Віктор Янукович, який, ймовірно, переховується на території Російської Федерації, разом зі своїм найближчим оточенням вивів з Державного бюджету нашої країни від 20-ти до 30-ти мільярдів доларів США. 

Про це під час брифінгу заявив міністр юстиції України Павло Петренко, передає Корупція Інфо.За його словами, після того, як правоохоронні органи разом з експертною групою провели розслідування, з'ясувалося, що така сума була виведена за неповні чотири роки. Приміром, як розповів чиновник, тільки на початку 2014 року безслідно зникло 290 мільярдів гривень, які за документами повинні були знаходиться у розпорядженні місцевих органів влади і фонду держбюджету. Також Петренко повідомив, що новий закон про спецконфискации відповідає європейським нормам, і закликав Верховну Раду розглянути його в самий найближчий час.

Додамо, що згідно інформації, поширеної раніше цілим рядом серйозних джерел, під час своєї втечі з України колишній президент спромігся вивезти близько 32 мільярдів доларів.